Priemyselná výroba
Matúš Danko
Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska
- Obec
- Jalovec
- Od roku
- 2019
- IČO
- 52 508 285
Matúš Danko
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 032 21 Jalovec
- Na trhu od
- 24. júna 2019
- IČO
- 52 508 285
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 16.23)
- Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska
Podnikanie v číslach
- 7
- rokov na trhu
- 2019
- rok vzniku
- 7
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Matúš Danko
Matúš Danko – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Jalovec. Podniká od 24. júna 2019.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska“ (16.23). Predmet podnikania tvorí 7 položiek, napríklad stolárstvo, uskutočňovanie stavieb a ich zmien a prípravné práce k realizácii stavby.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Matúš Danko
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 52 508 285
- Dátum vzniku
- 24. júna 2019
- Miesto podnikania
- 032 21 Jalovec
- Živnostenský register
- Okresný úrad Liptovský Mikuláš, vložka č. 540-22162
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 16.23)
- Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 25. júna 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Matúš Danko zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 7 položiek.
-
Stolárstvo
-
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
-
Prípravné práce k realizácii stavby
-
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Zobraziť všetkých 7 položiek predmetu činnosti
- Stolárstvo
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Matúš Danko?
Miesto podnikania je v obci 032 21 Jalovec.
Čím sa Matúš Danko zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska“ (16.23). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: stolárstvo; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; prípravné práce k realizácii stavby; vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m.
Aké je IČO – Matúš Danko?
IČO je 52 508 285.
Odkedy podniká Matúš Danko?
Podnikanie začalo 24. júna 2019. Na trhu pôsobí 7 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.